W najbliższą sobotę 25 września zapraszam na praktykę 108 Powitań Słońca wykonaną wspólnie na rozpoczęcie jesieni.
Zajęcia są otwarte i darmowe dla wszystkich chętnych.

Sekwencja Powitań Słońca wykonana w jednym rytmie przez grupę ludzi niesie ze sobą potężną energię. Może być to okazja do oczyszczania swojego ciała i umysłu, celebracji nowych początków, kontemplacji oddechu, wypowiedzenia swojej intencji.

Niezależnie od swoich celów, zapraszam serdecznie na wspólną praktykę. Sekwencja Powitań Słońca jest doskonałym narzędziem do medytacji w ruchu i do wewnętrznej transformacji. Łączy w sobie korzyści z regularnej praktyki jogi, wzmacnia ciało, sprawdza siłę woli, rozwija wytrzymałość i elastyczność.

Oczywiście nie ma obowiązku wykonania wszystkich 108! Ćwiczymy na miarę swoich możliwości, odpoczywając w trakcie, gdy czujemy, że to potrzebne. Zajęcia kończymy regenerującą relaksacją.

KIEDY: Sobota, 25 września
GDZIE: Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B
PLAN: Zaczynamy o godz. 8.30 i praktykujemy do około 10.00
ZAPISY: Zajęcia są otwarte i darmowe dla wszystkich chętnych, ale liczba miejsc jest ograniczona. Daj mi znać mailem na adres: listydo@roselaciko.pl

Odra Centrum jest pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodkiem edukacyjno-kulturalnym, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W ośrodku podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowania tożsamość społeczności lokalnej. http://OdraCentrum.org