Zapraszam na praktykę 108 Powitań Słońca wykonaną wspólnie na pierwszy Dzień LATA. Zajęcia są otwarte i darmowe dla wszystkich chętnych.

Sekwencja Powitań Słońca wykonana w jednym rytmie przez grupę ludzi niesie ze sobą potężną energię. Może być to okazja do oczyszczania swojego ciała i umysłu, uczczenia ważnego wydarzenia, celebracji nowych początków, znalezienia radości i odwagi, kontemplacji oddechu, wypowiedzenia swojej intencji.

Niezależnie od swoich celów, zapraszam serdecznie na wspólną praktykę. Sekwencja Powitań Słońca jest doskonałym narzędziem do medytacji w ruchu i do wewnętrznej transformacji. Łączy w sobie korzyści z regularnej praktyki jogi, wzmacnia ciało, sprawdza siłę woli, rozwija wytrzymałość i elastyczność.

Oczywiście nie ma obowiązku wykonania wszystkich 108! Ćwiczymy na miarę swoich możliwości, odpoczywając w trakcie, gdy czujemy, że to potrzebne.Zajęcia kończymy regenerującą relaksacją.

KIEDY: Niedziela, 20-ego czerwca
GDZIE: Poruszenie Joga przy Norwida 22/4
PLAN: Zaczynamy o godz. 8 i praktykujemy do około 9.30
ZAPISY: Zajęcia są otwarte i darmowe dla wszystkich chętnych, ale liczba miejsc jest ograniczona. Daj mi znać mailem na adres: listydo@roselaciko.pl