Zapraszamy na wyjątkowy warsztat jogi dla Ciała i Duszy.

Będziemy oddychać spacerując po łąkach, praktykować jogę w pięknej sali pachnacej sosną, zbierać kwiaty i zioła oraz nauczymy się dbać o mieśnie twarzy masując je i korzystając z mocy zbieranych ziół.

Będziemy karmić zmysły – las, cisza, górskie powietrze i przepyszne jedzenie pani Magdy – prawdziwa uczta dla oczy, serca i brzucha.Wszystkie te praktyki uważności i dbania o siebie pomogą nam odnaleźć kontakt z ciałem i cieszyć się jego siłą, sprawnością i pięknem.

Sprzyja nam w tym jedną z najpiękniejszych i najbardziej radosnych świąt w roku. Święto Bożego Ciała – związane z symboliką narodzin, śmierci i odrodzenia. Jest to czas wiązania wianków, zbierania ziół i wzmocnionej aktywności czarownic 🙂

Dodatkowo, dla chętnych ajurwedyjskie masaże całego ciała wykonane przez Agnieszkę Łopuszańską. Masaże są wykonywane w czasie wolnym i są płatne osobno.

PLAN WARSZTATU
Zaczniemy w czwartek 16-ego czerwca po południu (możecie przyjeżdżać od 15:00) i zakończymy w niedzielę 19-ego około godziny 13:00.

CZWARTEK
18:00-19:30 sesja asan
19.30 – 20.00 wprowadzenie i teoria automasażu twarzy
19.00 kolacja

PIĄTEK
8 – 8.30 pranayama
8.30 – 9.00 zbieranie ziół i kwiatów
9:00 -10:30 sesja asan
11:00 śniadanie
12.00 – 12.30 praktyka automasażu
czas wolny16:00-18:00 sesja asan
18:00 kolacja

SOBOTA
8 – 8.30 pranayama i medytacja
8.30 – 9.00 medytacja w szumie
9:00 -10:30 sesja asan
11:00 śniadanie
12.00 – 12.30 praktyka automasażu
czas wolny16:00-18:00 sesja asan
18:00 kolacja

NIEDZIELA
8 – 8.30 pranayama
8.30 – 9.00 praktyka automasażu
9:00 -10:30 sesja asan
11:00 śniadanie

KOSZT całego warsztatu – dla osób zapisujących się do 15 maja – to:
W apartamencie zewnętrznym – 1 100 zł
W apartamentach na II piętrze domu – 1 000 zł
W pokojach na I piętrze – 850 zł
Po 15 maja, cena będzie wyższa o 100 zł.

Cena obejmuje: zakwaterowanie w Siedlisku Ciszy (3 noclegi), 6 wegetariańskich posiłków, 12 godzin jogi i medytacji oraz 2 godziny warsztatów automasażu. Na warsztacie może być maksymalnie 15 osób.

ZAKWATEROWANIE
Siedlisko przeszedł gruntowny remont, więc czekają na nas świeżo przygotowane przytulne wnętrza pięknego domu.
Na II piętrze domu powstały 2 apartamenty, jeden 2- pokojowy z łazienką, a w nim 4 miejsca noclegowe i drugi trzyosobowy z balkonem i własną łazienką.
Na dole tj. na I piętrze są dwa pokoje dwuosobowe i dwie łazienki na korytarzu.
Do dyspozycji grup jogowych będzie też apartament zewnętrzny – dwie sypialnie, każda z własną łazienką, przestrzeń wypoczynkowa i aneks kuchenny – tam 4 lub 6 miejsc (jeśli to para).

WYŻYWIENIE
Pyszne wegetariańskie posiłki przygotowane w oparciu o regionalne produkty i zapasy z własnej spiżarni pani Magdy. Woda w Siedlisku pochodzi ze źródła wybijającego z głębokości około 90 m pod ziemią.

REZERWACJĘ można dokonać osobiście ze mną lub przesyłając maila na adres listydo@roselaciko.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłam maila z potwierdzeniem rezerwacji i danymi do przelewu – wpłata zaliczki w wysokości 300 zł od osoby. Pozostałą kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu. Warsztat odbędzie się jeśli zbierze się minimalna ilość uczestników.

O NAS
Rosela Ciko – certyfikowana nauczycielka jogi, ekonomistka z wykształcenia, z upodobania pasjonatka nauki, ajurwedy i szeroko rozumianej sztuki. Obywatelka Albanii i Polski, mama Ignasia. Więcej informacji: www.roselaciko.pl.

Kalina Opalińska – make-up designer, beauty expert z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka automasażu twarzy. W codziennej pracy kładzie nacisk na kondycję skóry klientek, szacunek do niej oraz codzienną rutynę pielęgnacyjną. Ig @kalinaopalinska

Agnieszka Łopuszańska – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od wielu lat zagłębia się w świat masażu i pracy z ciałem poprzez dotyk. Jest zdania, że właśnie przez dotyk zmienia się stan umysłu, nastawienie do siebie, a ciało daje sobie przyzwolenie na relaks i odpuszczenie.

SIEDLISKO CISZY to wyjątkowe miejsce położone pośród gór w Kotlinie Kłodzkiej, w zabytkowej wsi Kamieńczyk. To agroturystyka otoczona dziką przyrodą, która sprzyja wyciszeniu, znajdziemy tu wybudowaną specjalnie na potrzeby zajęć jogi salę, nastrojową salę kominkowa z biblioteką oraz pyszną wegetariańską kuchnię domową. To doskonałe miejsce dla miłośników wycieczek górskich, pieszych i rowerowych. Okolice to masyw Śnieżnika, zabytkowe Międzygórze, Dolna Morawa oraz piękne jezioro w Pastvinach.

Jeśli macie pytanie, to proszę dzwonić do mnie: 666 677 108

Zapraszamy serdecznie, Rosela, Kalina i Aga