Zapraszam na weekendowy warsztat z jogą w Przesiece – malowniczej wiosce tylko 2 godziny drogi od Wrocławia. Będziemy praktykować jogę, jeść pyszne wegetariańskie posiłki i odpoczywać blisko przyrody, w podgórskiej wiosce otoczonej lasami i ciszą.

Praktyka jogi będzie dostosowana do jesiennych nastrojów. Będzie cześć rozgrzewająca i wzmacniająca, żeby zachować siłę i sprawność ciała pomimo krótszych i zimniejszych dni. Będą również relaksy, ćwiczenia oddechowe i regenerujące, żeby rozładować stres i napięcia oraz „naładować akumulatorki” przed zimą.

Jedziemy do Idylli w Przesiece, ośrodka prowadzonego przez młodych gospodarzy – pasjonatów. Cały ośrodek będzie do naszej dyspozycji. Będziemy mieszkać w komfortowo wyposażonych apartamentach, składających się z dwóch jednoosobowych pokoi, aneksu kuchennego i łazienki. Gospodarze przygotują dla nas smaczne wegetariańskie posiłki z sezonowych i lokalnych składników. W pobliżu są piękne lasy, mnóstwo okazji do spacerów, malownicze karkonoskie ścieżki, Wodospad Podgórnej, Kamień Walońskiej i Chybotek.

Warsztat jest dla każdego, kto chcę odpocząć blisko przyrody, rozgrzewać ciało i uspokoić głowę, nie podawać się jesiennej chandrze i naładować się przed zimą. Zapraszam osoby ciekawe jogi jako formy pracy z ciałem i umysłem, osoby początkujące i już praktykujące.

KIEDY I GDZIE: 15-17 listopada, Willa Idylla w Przesiece

PLAN WARSZTATU: Zaczniemy w piątek po południu (można przyjeżdżać od 15:00) i zakończymy w niedzielę około godziny 14:00.

Piątek
18:00-19:00  sesja asan
19.00  kolacja

Sobota
9:00-11:00  sesja asan
11:00  śniadanie
czas wolny
16:00-18:00  sesja asan
18:00  kolacja

Niedziela
9:00-11:00  sesja asan
śniadanie, podsumowanie i zakończenie warsztatu

KOSZT: Koszt całego warsztatu to 480 zł/os.

Cena obejmuje zakwaterowanie (2 noclegi), pyszne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi.

Rezerwację można dokonać osobiście ze mną lub przesyłając maila na adres listydo@roselaciko.pl. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 180 zł od osoby.

W przypadku rezygnacji po 30 października 2019 nie zwracamy wpłaconej zaliczki.

Warsztat odbędzie się jeśli zbierze się grupa minimum 10 osób.

W razie pytań zapraszam do kontaktu +48 666 677 108.

Wszystkie bieżące informacje na stronie wydarzenia pod tym linkiem.

O MNIE:

Nazywam się Rosela Ciko, jestem certyfikowanym nauczycielem jogi. Praktykuję od 12 lat, od 7 lat prowadzę zajęcia i warsztaty jogi, indywidualnie oraz dla grup na różnych poziomach zaawansowania.

Prowadząc zajęcia przyjaźnie i z zaangażowaniem pokazuję że joga jest dla wszystkich i każdy znajdzie coś dla siebie na zajęciach. Zasady jogi są bardzo uniwersalne, ale opierają się na indywidualnym podejściu do ich stosowania. Dlatego podczas zajęć zawsze dużo uwagi zwracam na indywidualne predyspozycję każdej osoby, dostosowując pozycję do potrzeb i celów osób ćwiczących.

Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.