Początek dnia to ważny moment – nastraja na cały dzień. Zapraszamy zatem na: jogę, śniadanie i jazz, wszystko w otoczeniu sztuki. Czy można lepiej zacząć dzień we Wrocławiu?

Zapraszamy do SZTUKI NA MIEJSCU na dobry początek soboty.
Spotkamy się o 10 na poranną praktykę jogi, dzięki której łagodnie obudzisz, rozruszasz i porozciągasz ciało. Zrobimy też proste ćwiczenia oddechowe i kończymy praktykę chwilą ciszy i medytacji.
A potem …? Potem czeka na nas świetna kawa oraz niespieszne, świeże i przepyszne śniadanie.

Z zadbanym i nakarmionym ciałem, w przyjemnym otoczeniu, zapraszamy potem na obejrzenie wystawy plakatu jazzowego „Dżezik„. Wystawa towarzyszy 4 edycji Vertigo Summer Jazz Festival.

Zajęcia będą odpowiednie zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych dłużej ćwiczących. Weź ze sobą matę i otwartą głowę. My zadbamy o dobry nastrój, pyszne jedzenie i temperamentną sztukę na wyciągnięcie ręki.

Cena: 30 zł, płatna na miejscu zawiera zajęcia jogi oraz małe śniadanie wraz z kawą.

Zapisy: Liczba miejsc ograniczona, konieczne zapisy mailem: listydo@roselaciko.pl

Gdzie: Sztuka na Miejscu, przy ul. Łaciarskiej 4.

Sztuka na Miejscu to przestrzeń, w której sztuka jest na wyciągnięcie ręki – jej nienachalna obecność pozwala na oswojenie się ze światem artystycznym w nieformalnym otoczeniu. Zostań na dłużej, rozgość się wygodnie na kanapie, napij kawy lub wina, a wszystko to w inspirującym otoczeniu Sztuki

Joga jest wszechstronną praktyką, która pomaga wzmacniać i rozciągać ciało, znaleźć i zaprzyjaźnić się ze swoim oddechem i uspokoić myśli. Daje umiejętność osadzenia się w swoim ciele, umyśle i uczuciach, żeby być bardziej obecnym, uważnym i otwartym na wyzwania codzienności. Praktykując regularnie stajemy się zdrowsi, bardziej odważni i zrównoważeni w relacji ze sobą i światem zewnętrznym.

Zajęcia jogi prowadzi Rosela Ciko, dyplomowana nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem. Albanka i Polka, mama Ignasia, ekonomistka, pasjonatka nauki, ajurwedy i szeroko rozumianej sztuki. Więcej o jej doświadczeniu i drodze jogowej przeczytacie tu: www.roselaciko.pl
Śniadanie przygotuje Szef Kuchni Vertigo Jazz Club & Restaurant.