Zapraszamy na kolejne spotkanie cyklu JOGA W MUZEUM w sobotę 28 sierpnia w PAŁACU KRÓLEWSKIM.

Będziemy praktykować w pięknym klasycystycznym ogrodzie Pałacu Królewskiego, wśród kobiet Wysockiego, ram Zięty, intensywnej zieleni i szumiącej fontannie.

Po zajęciach jogi, porozmawiamy o sztuce, zwiedzimy Pałac Królewski i zostaniemy oprowadzeni po wybranych wystawach Muzeum Historycznego.

PAŁAC KRÓLEWSKI (Muzeum Historyczne) gromadzi i udostępnia zabytki związane z historią i sztuką Wrocławia. Jego siedzibą jest barokowo – klasycystyczna rezydencja władców pruskich z rodu Hohenzollernów, którzy wielokrotnie go rozbudowywali nadając mu charakter wytwornej monarszej siedziby. Od 1926 roku rezydencja pełni funkcję muzealną a po przeprowadzonym w ostatnich latach gruntownym remoncie, stał się nowoczesnym centrum wystawienniczym.

Zajęcia będą odpowiednie zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych dłużej ćwiczących. Weź ze sobą matę lub ręcznik, coś do picia i otwartą głowę. Dobry nastrój, inspirujące towarzystwo i najpiękniejsze zabytki miasta gwarantowane!

KIEDY: Sobota 28 sierpnia. Spotkanie zaczynamy o godz. 9.30 zajęciami jogi, które potrwają 75 minut. Po zajęciach jogi, porozmawiamy o sztuce, zwiedzimy Pałac Królewski i zostaniemy oprowadzeni po wybranych wystawach Muzeum Historycznego.

ZAPISY: Liczba miejsc ograniczona, konieczne zapisy mailem: listydo@roselaciko.pl

CENA: 30 zł płatne gotówką w kasie Muzeum. Cena uwzględnia bilet wejścia do Muzeum, zajęcia jogi i oprowadzenie muzealne

JOGA W MUZEUM to cykl comiesięcznych spotkań w różnych muzeach wchodzących w skład Muzeum Miejskiego Wrocławia, łączących jogę, sztukę, uważność i odkrywanie lokalnych skarbów muzealnych.

Pierwsze spotkanie było w Pałacu Królewskim 29 maja. Pod tym linkiem znajdziecie krótkie podsumowanie: http://www.roselaciko.pl/joga-w-muzeum-palac-krolewski/

Drugie spotkanie było w Arsenale Miejskim 19 czerwca. Pod tym linkiem krótkie podsumowanie: http://www.roselaciko.pl/joga-w-muzeum-spotkanie-w-arsenale-miejskim/

Trzecie spotkanie było w Starym Ratuszu 31 lipca. Pod tym linkiem krótkie podsumowanie: http://www.roselaciko.pl/joga-w-ratuszu-krotkie-podsumowanie/