Zapraszam na niespieszny weekend z jogą na Pogórzu Izerskim, aby w pięknych okolicznościach przyrody zwolnić, poczuć kontakt ze swoim ciałem, odetchnąć pełną piersią i wywietrzyć głowę.

Spotkamy się w Dolinie Harmonii, wyjątkowej przestrzenni położonej w magicznym miejscu w Górach Izerskich, wśród łąk i lasów z unikalną fauną i florą obszaru Natura 2000.

Dolina Harmonii jest miejscem stworzonym z myślą o doświadczeniu chwili obecnej, to miejsce dla Szukających wytchnienia, gdzie można zaznać błogiego wypoczynku, odżywczych smaków, inspirujących spotkań, duchowych eksploracji, a przede wszystkim kojącej mocy Natury.

Plan warsztatu
Zaczniemy w piątek 17-ego września po południu (możecie przyjeżdżać od 15:00) i zakończymy w niedzielę 19-ego około godziny 13:00.

Piątek
18:00-19:00 sesja asan
19.00 kolacja

Sobota
8 – 8.30 pranayama i medytacja
9:00 -10:30 sesja asan
11:00 śniadanie
czas wolny
16:00-18:00 sesja asan
18:00 kolacja

Niedziela
8 – 8.30 pranayama i medytacja
9:00 -10:30 sesja asan
11:00 śniadanie

CENA: Koszt całego warsztatu to 650 zł. Cena obejmuje: zakwaterowanie w Dolinie Harmonii (2 noclegi), pyszne wegetariańskie/wegańskie wyżywienie, zajęcia jogi (7 godzin zajęć).

ZAPISY: Rezerwacji można dokonać mailowo lub telefonicznie, w zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko uczestnika oraz numer telefonu. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłam maila z potwierdzeniem rezerwacji i danymi do przelewu – wpłata zaliczki w wysokości 200 zł od osoby. Pozostałą kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu. Warsztat odbędzie się, jeśli zbierze się minimalna liczba uczestników.

Napisz: listydo@roselaciko.pl
Zadzwoń: Rosela – 666 677 108

DLA KOGO TEN WYJAZD?

– Dla każdego, kto chce pobyć blisko przyrody i praktykować pod okiem doświadczonej nauczycielki w pięknym miejscu otoczonym górami

– Dla początkujących, którzy chcą bezpiecznie rozpocząć praktykę jogi oraz dla dłużej praktykujących, którzy chcą uzupełnić i pogłębić swoją wiedzę z zakresu pracy z ciałem i umysłem,

– Zapraszamy Was wraz z rodzinami, przyjaciółmi czy znajomymi (dla rodzin przewidziane zniżki).

ZAKWATEROWANIE: Do naszej dyspozycji są przytulne i wygodne pokoje 2, 3 oraz 5 osobowe, każdy z własna łazienką, które pozwolą wytchnąć od miejskiego zgiełku i cieszyć się niezmąconą ciszą. Dom jest przestronny i posiada klimatycznie urządzone pokoje a właściciele to cudowni, ciepli i niezwykle sympatyczni ludzie.

WYŻYWIENIE: Świeże i pożywne wegetariańskie/wegańskie jedzenie z sezonowych i lokalnych produktów.

POMOCE DO JOGI: Do naszej dyspozycji jest klimatyczna sala do jogi z pięknym widokiem. Zabierzcie własne maty, pasek lub dodatkowy sprzęt, jeśli macie. Jeśli nie posiadacie, napis do mnie, jaki sprzęt potrzebujesz.

PROWADZĄCA: ROSELA CIKO Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi. Praktykuję jogę od 2006r., od 2012 r. prowadzę zajęcia i warsztaty jogi.
Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam znaleźć równowagę pomiędzy ciałem, oddechem i umysłem. Zasady jogi są bardzo uniwersalne, ale opierają się na indywidualnym podejściu do ich stosowania. Dlatego podczas zajęć zawsze dużo uwagi zwracam na indywidualne predyspozycję każdej osoby, dostosowując pozycję do potrzeb i celów osób ćwiczących.
Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.

Więcej informacji na www.roselaciko.pl