Rosela Ciko i Lucyna Ścigajło zapraszają na warsztat jogi pełny oddechu, wyciszenia i kontemplacji pod opieką Ślęży w okrągłym objęciu starego Młynu.

Jedziemy do miejsca z wyjątkową energią, gdzie można doświadczać spokoju masywu Ślęży, wspierającą obecność przyrody i odżywczą jakość pracy człowieka. Wspólnie będziemy zwalniać gonitwę codzienności i się dostrajać do odwiecznych rytmów wdechu i wydechu, zimy i lata, zamrożenia i odrodzenia. 

W najciemniejszej nocy roku będziemy razem szukać wewnętrznego światła. Ze spokojem, łagodnością i życzliwością gór oraz pięknych ludzi. Zapraszamy na wyjątkowy warsztat wyciszenia i refleksji.   

Miejsce

Samadhi znajduję się u podnóża masywu Ślęży, w zabytkowym Młynie z 1848 r., z wielką dbałością odrestaurowanym przez właścicieli, pasjonatów poszukujących życia bliżej przyrody i w zgodzie z nią. Będziemy praktykować w pięknej okrągłej sali w młynie a do naszej dyspozycji jest 6 komfortowych pokoi (2 lub 3 osobowe z własną łazienką). Gotują dla nas pełnowartościowe wegańskie posiłki Jola i Darek. Więcej informacji na www.samadhi.pl     

Plan warsztatu

Piątek:
18.30 regeneracyjna joga po podróży
19.30 kolacja
20.30 spotkanie organizacyjne
21.00 medytacja

Sobota:
7.00 medytacja
7.30 przerwa na napoje
8.00 oczyszczające techniki oddechowe
9.00 asany
11.00 śniadanie
15.00 mantry i podstawy filozofii
16.00 pranajama
17.00 asany
19.00 kolacja
20.00 medytacja z ogniem

Niedziela
7.00 medytacja
7.30 przerwa na napoje
8.00 asany i pranajama
10.00 medytacja z ogniem
10.30 śniadanie
11.30 podsumowanie i zakończenie warsztatu

Cena

Koszt całego warsztatu to 650 zł.
Cena obejmuje: zakwaterowanie (2 noclegi), pyszne wegańskie wyżywienie oraz zajęcia jogi i medytacji. 

Zapisy

Rezerwacji można dokonać mailowo lub telefonicznie, w zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko uczestnika oraz numer telefonu. Na warsztacie może być maksymalnie 12 osób, więc nie zwlekajcie.

Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłam maila z potwierdzeniem rezerwacji i danymi do przelewu – wpłata zaliczki w wysokości 300 zł od osoby. Pozostałą kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu. Warsztat odbędzie się, jeśli zbierze się minimalna liczba uczestników.

Napisz: listydo@roselaciko.pl
Zadzwoń: Lucy – 509 058 776; Rosela – 666 677 108

O nas

LUCYNA ŚCIGAJŁO Jestem magistrem fizjoterapii, technikiem farmaceutycznym, muzykiem instrumentalistą oraz nauczycielem jogi wg metody BKS Iyengara.
Największą moją miłością od 10 lat pozostaje joga i to się nie zmienia. A raczej właśnie pogłębia i daje ogromne pokłady energii i spokoju, czym się dzielę na co dzień prowadząc zajęcia.
W międzyczasie przewinęło się sporo zainteresowań, takich jak: medycyna ortomolekularna, pozytywna psychologia, ziołolecznictwo, geologia, botanika i inne. Uczę rozróżnienia podczas wykonywania prostych ruchów ciałem. Uczę obserwacji myśli, emocji i pozostałych domniemań, które przychodzą do głowy.
Dzielę się warsztatem, który wypracowałam przez lata i nieustannie doskonalę.
Więcej informacji na www.jogapurusza.pl

ROSELA CIKO Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi. Praktykuję jogę od 2006r., od 2012 r. prowadzę zajęcia i warsztaty jogi.
Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam znaleźć równowagę
pomiędzy ciałem, oddechem i umysłem. Zasady jogi są bardzo uniwersalne, ale opierają się na indywidualnym podejściu do ich stosowania. Dlatego podczas zajęć zawsze dużo uwagi zwracam na indywidualne predyspozycję każdej osoby, dostosowując pozycję do potrzeb i celów osób ćwiczących.
Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą. Więcej informacji o
mnie pod tym linkiem