Nazywam się Rosela Ciko. Uczę jogi, tworzę, szukam i przekazuję.
Urodziłam się w Tiranie, w Albanii, od wielu lat mieszkam w Polsce. Ukończyłam tu studia, zdobyłam wykształcenie ekonomiczne i doświadczenie zawodowe w wyuczonym zawodzie. Na jogę trafiłam 12 lat temu, szukając odpowiedniej dla mnie formy ruchu. Po pierwszych zajęciach wiedziałam, że joga jest to, czego szukałam – wszechstronna, z sensem dla serca i umysłu praca z ciałem. Po pierwszych zajęciach, nie wiedziałam, że będzie to początek długiego procesu poznania siebie, spotkania z Nauczycielami, dalszych i bliższych podróży. Proces zmagania się ze swoimi słabościami i niespodziewanych odkryć mocy, dążenia do równowagi ze sobą i światem zewnętrznym. Proces długi i nieoczywisty, wiodący przez kilka miast, krajów, zawodów, metod jogi.
Ciągle ucząc się, mieszkam i prowadzę zajęcia jogi we Wrocławiu. Tworzę, szukam i przekazuję.

Joga

Praktykuję jogę od 2006r., od 2012 r. prowadzę zajęcia. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi wg metody Iyengara. Prowadzę zajęcia i warsztaty jogi, w języku polskim i angielskim. Przyjaźnie i z zaangażowaniem pokazuję że joga jest dla wszystkich i każdy znajdzie coś dla siebie na zajęciach. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą. Więcej na zakładce Moja Praktyka.

Biżuteria

Tworzę prostą i osobistą biżuterię, zrobioną ręcznie we Wrocławiu.

Jest to biżuteria oparta na naturalnych kamieniach, która wspiera energię i podkreśla zdolność do zmian. Każdy przedmiot jest stworzony wokół określonej intencji, kamienie dobieram na wzmacnianie lub zrównoważenie określonych potrzeb czy obszarów ciała. Wychodzą rzeczy piękne, harmonijne i autentyczne. Podkreślające piękno i osobowość osoby, która je wybiera.

Naszą biżuterię wykonujemy ręcznie w pracowni we Wrocławiu. Używamy naturalne kamienie, które oprawiamy w srebrze próby 925. Wszystko pakujemy w naturalne biodegradowalne albo metalowe opakowania, które można używać wielokrotnie.

Jeśli chciałabyś mieć wyjątkową biżuterię, stworzoną specjalnie z myślą o Tobie, z intencją dla Ciebie, napisz do mnie. Porozmawiamy, posiedzimy chwilę razem i stworzymy biżuterię idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Razem

Przemysław Wańczyk to mój partner, przyjaciel, towarzysz życia. To wyjątkowy artysta, uważny projektant, zdolny rzemieślnik. Przemek jest założycielem marki 1618.design, gdzie projektuje i tworzy biżuterię oraz unikatowe obiekty użytkowe. Więcej jego prac można zobaczyć pod tym linkiem.