Wyobraź sobie, że ruszasz się lekko i swobodnie, oddychasz pełną piersią a umysł jest rozjaśniony i skupiony w obecnej chwili. To wystarczy żeby odczuwać wewnętrzny spokój i radość z świadomego bycia tu i teraz w pełnej zgodzie ze sobą.
Zapraszamy na warsztat jogi żeby w pięknej przestrzeni i w gronie wspierających osób rozruszać ciało, zadbać o swoją sprawność fizyczną i poprawić nastrój. Będzie to praktyka skupiona wokół oczyszczenia organizmu, regeneracji po zimie i przebudzenia energii. Będziemy usprawniać układ trawienny i przemianę materii, poprawiać ukrwienie całego ciała, głęboko masując wewnętrzne organy. Znajdziemy wewnętrzną radość z silnego i sprawnego ciała, poczujemy naturalne zadowolenie z zintegrowania umysłu, oddechu, ciała i emocji.
Warsztat skierowany do osób na każdym etapie zaawansowania, również dla osób początkujących, pod czujnym okiem prowadzących Roseli i Lucyny.

KIEDY: Sobota, 27-ego lutego

GDZIE: Fabryka Sensu przy ul. Polaka 21/4, Wrocław

PLAN: Zaczynamy o godz. 10 i praktykujemy do 14.30. CENA: 150 zł.

ZAPISY: Mailowo lub telefonicznie. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. W mailu zwrotnym będą dane do rachunku na wpłatę zaliczki w wys. 50 zł – która stanowi potwierdzenie rezerwacji. Liczba miejsc jest ograniczona.
Napisz: listydo@roselaciko.pl
Lub zadzwoń: Lucy – 509 058 776; Rosela – 666 677 108

O NAS:
LUCYNA ŚCIGAJŁO Jestem magistrem fizjoterapii, technikiem farmaceutycznym, muzykiem instrumentalistą oraz nauczycielem jogi wg metody BKS Iyengara.
Największą moją miłością od 10 lat pozostaje joga i to się nie zmienia. A raczej właśnie pogłębia i daje ogromne pokłady energii i spokoju. Dzielę się warsztatem, który wypracowałam przez lata i nieustannie doskonalę.
Więcej informacji na www.jogapurusza.pl

ROSELA CIKO Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi. Praktykuję jogę od 2006r., od 2012 r. prowadzę zajęcia i warsztaty jogi.
Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam znaleźć równowagę pomiędzy ciałem, oddechem i umysłem. Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.
Więcej informacji na www.roselaciko.pl