Zapraszam na wyjątkowy warsztat jogi dla Ciała i Duszy z radosną i odżywczą praktyką jogi.
To warsztat dla tych, co pragną być blisko dzikiej przyrody, ćwiczyć jogę i cieszyć się z przyjemności lata w ciszy lasu.
Będziemy praktykować jogę radosną, odżywczą i twórczą, żeby odnaleźć kontakt z ciałem i cieszyć się jego siłą, sprawnością i pięknem.
Będziemy karmić zmysły – las, cisza, górskie powietrze i przepyszne jedzenie pani Magdy – prawdziwa uczta dla oczy, serca i brzucha.
Będziemy uspokoić myśli, otwierać serce i dotykać spokoju ducha. Sprzyja nam w tym jedną z najpiękniejszych i najbardziej radosnych świąt w roku.  Święto Bożego Ciała ma korzenie sięgające dużo głębiej niż chrześcijaństwo i jest mocno związane z symboliką narodzin, śmierci i odrodzenia. Jest to czas wiązania wianków, święcenia ziół i wzmocnionej aktywności czarownic
? Mam nadzieję, że do tego czasu zostanie w pełni uwolniony najem krótkoterminowy i zachowując odpowiednie środki ostrożności, będzie można się poruszać i się spotkać swobodnie i bezpiecznie. Sprawdzam sytuację na bieżąco i jestem w kontakcie z Magdą.
 
Plan warsztatu
Zaczniemy w środę 10-ego czerwca po południu (możecie przyjeżdżać od 15:00) i zakończymy w niedzielę 14-ego około godziny 13:00.
Środa
18:00-19:00 sesja asan
19.00 kolacja
Czwartek – Sobota
8 – 8.30 pranayama i medytacja
9:00 -10:30 sesja asan
11:00 śniadanie
czas wolny
16:00-18:00 sesja asan
18:00 kolacja
Niedziela
8 – 8.30 pranayama i medytacja
9:00 -10:30 sesja asan
11:00 śniadanie
 
Koszt warsztatu
Koszt całego warsztatu to 860 zł – przy potwierdzeniu rezerwacji do 12 -ego maja.
Cena regularna po 12 maja – 960 zł/os.
Cena obejmuje: zakwaterowanie w Siedlisku Ciszy (4 noclegi), pyszne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi. Na warsztacie może być maksymalnie 18 osób, więc prosimy się spieszyć.
Rezerwację można dokonać osobiście ze mną lub przesyłając maila na adres listydo@roselaciko.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłam maila z potwierdzeniem rezerwacji i danymi do przelewu – wpłata zaliczki w wysokości 200 zł od osoby. Pozostałą kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu.  Warsztat odbędzie się jeśli zbierze się grupa minimum 5 osób.
Zakwaterowanie
Czekają na nas przytulne i kameralne wnętrza. Noclegi są w 3 pokojach 2-osobowych, 1 pokoju 3-osobowym i 2 pokoje 4-osobowe, Do wspólnego użytku są 3 łazienki.
Wyżywienie
Pyszne wegetariańskie posiłki przygotowane w oparciu o regionalne produkty i zapasy z własnej spiżarni pani Magdy. Woda w Siedlisku pochodzi ze źródła wybijającego z głębokości około 90 m pod ziemią.
Siedlisko Ciszy to wyjątkowe miejsce położone pośród gór w Kotlinie Kłodzkiej, w zabytkowej wsi Kamieńczyk. To agroturystyka otoczona dziką przyrodą, która sprzyja wyciszeniu, znajdziemy tu wybudowaną specjalnie na potrzeby zajęć jogi salę, nastrojową salę kominkowa z biblioteką oraz pyszną wegetariańską kuchnię domową. To doskonałe miejsce dla miłośników wycieczek górskich, pieszych i rowerowych. Okolice to masyw Śnieżnika, zabytkowe Międzygórze, Dolna Morawa oraz piękne jezioro w Pastvinach.
☎️ W razie pytań zapraszam do kontaktu +48 666 677 108.
Wszystkie bieżące informacje na wydarzeniu fb Radosny Warsztat Jogi
Wzeszłym roku również praktykowaliśmy w Kamieńczyku.  POD TYM LINKIEM możecie zobaczyć krótką relację z tego warsztatu.