Przez ostatni rok siedzieliśmy się w domu przed komputerem wiele godzin w bezruchu gromadząc dużo napięcia, stresu i niepewności – szczególnie w obszarze barków i szyi.
Zapraszamy na warsztat, podczas którego pokażemy, jak uwolnić szyję od bólu, barki od napięcia, by pojawił się swobodny ruch i pełny oddech.

Nauczymy Was:
– wzmacniać mięśnie posturalne z obszaru obręczy barkowej i klatki piersiowej
– bezpiecznie zwiększać zakresów ruchu szyi i barków
– odnajdywać połączenie ze swoim core i miednicą

KIEDY: Sobota, 30-ego stycznia

GDZIE: Poruszenie Joga przy Norwida 22/4PLAN: Zaczynamy o godz. 10 i praktykujemy do 14. O godz. 14.00 zapraszamy na medytację z ogniem.CENA: 150 zł.

ZAPISY: Mailowo lub telefonicznie. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. W mailu zwrotnym będą dane do rachunku na wpłatę zaliczki w wys. 50 zł – która stanowi potwierdzenie rezerwacji.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Napisz: listydo@roselaciko.pl
Lub zadzwoń: Lucy – 509 058 776; Rosela – 666 677 108

O NAS
LUCYNA ŚCIGAJŁO Jestem magistrem fizjoterapii, technikiem farmaceutycznym, muzykiem instrumentalistą oraz nauczycielem jogi wg metody BKS Iyengara.
Największą moją miłością od 10 lat pozostaje joga i to się nie zmienia. A raczej właśnie pogłębia i daje ogromne pokłady energii i spokoju. Dzielę się warsztatem, który wypracowałam przez lata i nieustannie doskonalę.
Więcej informacji na www.jogapurusza.pl

ROSELA CIKO Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi. Praktykuję jogę od 2006r., od 2012 r. prowadzę zajęcia i warsztaty jogi.
Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam znaleźć równowagę pomiędzy ciałem, oddechem i umysłem. Zasady jogi są bardzo uniwersalne, ale opierają się na indywidualnym podejściu do ich stosowania. Dlatego podczas zajęć zawsze dużo uwagi zwracam na indywidualne predyspozycję każdej osoby, dostosowując pozycję do potrzeb i celów osób ćwiczących.
Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą. Więcej informacji na www.roselaciko.pl