Wiosna to cudowny moment przemiany i budzącej się energii. Wiosna to także moment gdzie organizm dąży do oczyszczenia się i pobudzenia metabolizmu z zimowego snu. Jeśli jednak w życiu codziennym mamy za mało zdrowego ruchu, nieprawidłową dietę lub zbyt dużo stresu może to prowadzić do nadmiernego gromadzenia toksyn w organizmie.

W efekcie wraz z nadejściem wiosny możemy odczuwać nadmierne zmęczenie, nawracające alergie, problemy z cerą, bóle stawów, bezsenność lub gromadzić dodatkowe kilogramy. Warto pomagać swojemu ciału w jego naturalnym dążeniu do oczyszczenia, tak aby w pełny móc się cieszyć wiosną.

Zapraszamy na warsztat Jogi i Fizjoterapii prowadzony przez doświadczone nauczycielki i certyfikowaną fizjoterapeutkę w pięknych górach Kotliny Kłodzkiej. Podczas warsztatu będziemy doświadczać różnych technik i metod pracy z ciałem. Będą to asany, fizjoterapia, pranajama, medytacja z ogniem, masaże i mantry. Dodatkowo jest możliwość doświadczania wspaniałych masaży dla ciała i ducha w wykonaniu Lucy, do czego serdecznie zachęcamy.

MIEJSCE
Dom Jesionów znajduje się nad potokiem, pod Suchoniem – górą porośniętą buczyną, na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura2000. Jest to doskonała baza wypadowa dla wszystkich pragnących odkrywać uroki Kotliny Kłodzkiej. Dom jest nowy, klimatycznie urządzony z zachowaniem stylu charakterystycznego dla architektury Ziemi Kłodzkiej. Z tarasu i wygodnie urządzonej werandy zachwyca widok na Góry Bystrzyckie i piękne zachody. https://domjesionow.pl/

PLAN WARSZTATU

Piątek:
18.00 – 19.00 joga regeneracyjna
19.30 kolacja
20.30 spotkanie organizacyjne
21.00 medytacja

Sobota:
7.30 kawa/herbata
8.00 – 8.30 pranajama
9.00 – 10.30 joga
10.30 śniadanie
czas wolny
17.00 – 19.00 joga
19.00 – kolacja
20.00 – medytacja z ogniem

Niedziela:
7.30 kawa/herbata
8.00 – 8.30 pranajama
9.00 – 10.30 joga
10.30 śniadanie
12.00 podsumowanie i zakończenie warsztatu

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?
– Dla każdego, kto chce pobyć blisko przyrody i praktykować pod okiem doświadczonych nauczycielek w pięknym miejscu otoczonym górami
– Dla początkujących, którzy chcą bezpiecznie rozpocząć praktykę jogi oraz dla dłużej praktykujących, którzy chcą uzupełnić i pogłębić swoją wiedzę z zakresu pracy z ciałem i umysłem
– Zapraszamy Was wraz z rodzinami, przyjaciółmi czy znajomymi (dla rodzin przewidziane zniżki)

ZAKWATEROWANIE
Do naszej dyspozycji jest 15 miejsc noclegowych w 2-osobowych pokojach (1 pokój 3-osobowy), każdy pokój z łazienką. Dom jest przestronny i posiada klimatycznie urządzone pokoje a właściciele to cudowni, ciepli i niezwykle sympatyczni ludzie.

WYŻYWIENIE
Świeże i pożywne wegetariańskie jedzenie z sezonowych i lokalnych produktów.POMOCE DO JOGI
Do naszej dyspozycji jest klimatyczna sala do jogi z dużą przeszkloną ścianą. Zabierzcie własne maty, pasek lub dodatkowy sprzęt, jeśli macie. Jeśli nie posiadacie, napiszcie do nas, przywieziemy dla Was.

CENA
Koszt całego warsztatu to 650 zł.
Cena obejmuje: zakwaterowanie w Domu Jesionów (2 noclegi), pyszne wegetariańskie wyżywienie oraz zajęcia jogi (9 godzin zajęć).

ZAPISY
Rezerwacje można dokonać mailowo lub telefonicznie, w zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko uczestnika oraz numer telefonu. Na warsztacie może być maksymalnie 15 osób, więc nie zwlekajcie 🙂
Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłam maila z potwierdzeniem rezerwacji i danymi do przelewu – wpłata zaliczki w wysokości 300 zł od osoby.
Pozostałą kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu. Warsztat odbędzie się, jeśli zbierze się minimalna liczba uczestników.
Napisz:
listydo@roselaciko.pl
Zadzwoń:
Lucy – 509 058 776
Rosela – 666 677 108

O NAS
LUCYNA ŚCIGAJŁO Jestem magistrem fizjoterapii, technikiem farmaceutycznym, muzykiem instrumentalistą oraz nauczycielem jogi wg metody BKS Iyengara.
Największą moją miłością od 10 lat pozostaje joga i to się nie zmienia. A raczej właśnie pogłębia i daje ogromne pokłady energii i spokoju, czym się dzielę na co dzień prowadząc zajęcia.
W międzyczasie przewinęło się sporo zainteresowań, takich jak: medycyna ortomolekularna, pozytywna psychologia, ziołolecznictwo, geologia, botanika i inne. Uczę rozróżnienia podczas wykonywania prostych ruchów ciałem. Uczę obserwacji myśli, emocji i pozostałych domniemań, które przychodzą do głowy.
Dzielę się warsztatem, który wypracowałam przez lata i nieustannie doskonalę.
Więcej informacji na www.jogapurusza.pl

ROSELA CIKO Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi. Praktykuję jogę od 2006r., od 2012 r. prowadzę zajęcia i warsztaty jogi.
Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam znaleźć równowagę pomiędzy ciałem, oddechem i umysłem. Zasady jogi są bardzo uniwersalne, ale opierają się na indywidualnym podejściu do ich stosowania. Dlatego podczas zajęć zawsze dużo uwagi zwracam na indywidualne predyspozycję każdej osoby, dostosowując pozycję do potrzeb i celów osób ćwiczących.
Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.