Wiosna to cudowny moment przemiany i budzącej się energii. To czas w którym nasz organizm dąży do oczyszczenia się i pobudzenia metabolizmu z zimowego snu.
Jeśli jednak w życiu codziennym mamy za mało zdrowego ruchu, nieprawidłową dietę, zbyt dużo stresu lub nieregularny odpoczynek może to prowadzić do nadmiernego gromadzenia toksyn w organizmie. W efekcie wraz z nadejściem wiosny możemy odczuwać nadmierne zmęczenie, częste przeziębienia, nawracające alergie, problemy z cerą, bóle stawów, bezsenność lub gromadzić dodatkowe kilogramy. Warto pomagać swojemu ciału w jego naturalnym dążeniu do oczyszczenia żeby cieszyć się zdrowiem i energią.

Podczas warsztatu będziemy:

Praktykować jogę
Specjalnie dobrane sekwencje jogi, które w bezpieczny i skuteczny sposób usprawniają układ trawienny i przemianę materii, poprawiają ukrwienie całego ciała, głęboko masują wewnętrzne organy. Porozmawiamy również o tym jak dietą wspomagać odtruwanie organizmu oraz jak samodzielnie przeprowadzać proste programy oczyszczające
Oddychać
Pokażę proste i skuteczne techniki oddechowe wspomagające proces oczyszczenia. Skorzystamy ze wspaniałego powietrza i dobrodziejstw wyjątkowego mikroklimatu Sokołowska.
Smakować
Pyszne, lekkie i zdrowe dania wegańskie, przygotowane z sezonowych i lokalnych składników oraz napoje z lokalnych ziół wspomagające oczyszczanie
Odpoczywać
Góry Suche to unikalne krajobrazy i świetne tereny do wędrówek, nordic walking, wycieczek rowerowych itd.

Gdzie:
Będziemy mieszkać i praktykować w bardzo klimatycznej Villi Różanka w Sokołowsku. Dom, prowadzony przez pasjonatów sztuki, położony jest na poboczu, wśród zieleni, spokoju i ciszy. Cały dom będzie wyłącznie do naszej dyspozycji. Wyjątkowe miejsce tylko 80 kilometrów od Wrocławia.
Liczba miejsc ograniczona.

Sokołowsko to piękne uzdrowisko położone w sercu Gór Suchych. Słynie z wspaniałej jakości powietrza i wyjątkowego mikroklimatu. Miasteczko jest malownicze, położone w dolinie wśród stromych zboczy porośniętych gęstymi lasami. W 1855r. w Sokołowsku powstało pierwsze na świecie sanatorium przeciwgruźlicze które nazywano „śląskim Davos i gdzie przyjeżdżali kuracjusze z całej Europy. W Sokołowsku gościł Tytus Chałubiński, a w młodości mieszkał Krzysztof Kieślowski. Po II wojnie światowej monumentalny, neogotycki budynek sanatoryjny popadł w ruinę.
Obecnie Sokołowsko, dzięki działaniom fundacji In Situ i odremontowaniu części olbrzymiego kompleksu uzdrowiska, zaczyna odżywać przyciągając ludzi sztuki oraz miłośników twórczości Kieślowskiego.

Cena: 500 zł
Zawarte w cenie:
– zajęcia jogi i medytacji
– 4 posiłki wegańskie oraz napoje ziołowe
– 2 noclegi

Dla kogo:
Jeśli szukasz chwili oddechu i odrobiny czasu tylko dla siebie – jest to warsztat dla Ciebie. Jeśli wcześniej nie ćwiczyłaś/eś jogi – to poczujesz jak łatwo i skutecznie można stosować pozycje jogi do oczyszczenia ciała. Jeśli już ćwiczysz jogę – będzie to okazja do pogłębiania praktyki i doświadczenia.

Kontakt:
Zapisy i rezerwacje mailowo listydo@roselaciko.pl lub telefonicznie  666 677 108. Wszystkie bieżące informacje dostępne na Rosela Ciko. Praktyka Jogi

Ramowy plan warsztatu
Dzień I Piątek:
– od 16 przyjazd, zakwaterowanie
– 18.30 – 20 joga
– 20 kolacja
– 20.30 integracja, rozmowa lub święty spokój

Dzień II Sobota:
– 8-10 pranajama (ćwiczenia oddechowe) i joga
– 10 śniadanie
– 10.30 – 16.30 czas wolny
– 16.30 – 18.00 joga
– 18 kolacja
– 18.30 – 20.00 czas wolny
– 20.00 – 20.30 medytacja

Dzień III Niedziela :
– 8-10 pranajama (ćwiczenia oddechowe) i joga
– 10 śniadanie
– do 12 wykwaterowanie