Zapraszam na regeneracyjny weekend z jogą do Jaśminowego Wzgórza, w samym sercu Ziemi Kłodzkiej, oazy ciszy i spokoju, otoczonej górskimi pejzażami. Będziemy praktykować uważnie, oddychać głeboko, jeść pyszne wegetariańskie posiłki i do tego cieszyć się wspierającym towarzystwem pięknych ludzi.

Czymże jest Jaśminowe Wzgórze?
Cichym, spokojnym miejscem znajdującym się na obszarze Kotliny Kłodzkiej. Zakątkiem z ponad 250- letnią historią, którą zdradzają nam: ręcznie kopana studnia, wyłożona z piaskowca, kapliczka pod ogromnymi lipami, na której zobaczyć można datę 1735.
W jego bezpośredniej okolicy znajdują się pola, łąki i lasy, potoki i rzeki. Często, kilka kroków od gospodarstwa spotkać można stada saren, majestatyczne jelenie, czy zwinne lisy i zające. Każdego dnia, okolicę tą patrolują szybujące wysoko drapieżne ptaki.

PLAN WARSZTATU:
Zaczniemy w piątek 3-ego po południu (możecie przyjeżdżać od 15:00) i zakończymy w niedzielę 5-ego około godziny 13:00.

PIĄTEK
18:30-20.00 rozpoczęcie warsztatu i joga regeneracyjna
20.00 kolacja

SOBOTA
7.30 napary i herbaty
8 – 8.30 pranayama i medytacja
9:00 -10:30 sesja asan
10:30 śniadanie
czas wolny
16:00-18:00 sesja asan
18:00 kolacja

NIEDZIELA
7.30 napary i herbaty
8 – 8.30 pranayama i medytacja
9:00 -10:30 sesja asan
10:30 śniadanie
13:00 podsumowanie i zakończenie warsztatu

CENA:
Koszt całego warsztatu to 650 zł.
Cena obejmuje: zakwaterowanie na Jaśminowym Wzgórzu (2 noclegi), pyszne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi (7 godzin zajęć).

ZAPISY:
Rezerwacji można dokonać mailowo lub telefonicznie, w zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko uczestnika oraz numer telefonu.
Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłam maila z potwierdzeniem rezerwacji i danymi do przelewu – wpłata zaliczki w wysokości 200 zł od osoby. Pozostałą kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu. Warsztat odbędzie się, jeśli zbierze się minimalna liczba uczestników.
Napisz: listydo@roselaciko.pl
Zadzwoń: Rosela – 666 677 108

DLA KOGO TEN WYJAZD?
– Dla każdego, kto chce pobyć blisko przyrody i praktykować pod okiem doświadczonej nauczycielki w pięknym miejscu otoczonym górami
– Dla początkujących, którzy chcą bezpiecznie rozpocząć praktykę jogi oraz dla dłużej praktykujących, którzy chcą uzupełnić i pogłębić swoją wiedzę z zakresu pracy z ciałem i umysłem,
– Zapraszamy Was wraz z rodzinami, przyjaciółmi czy znajomymi (dla rodzin przewidziane zniżki).

ZAKWATEROWANIE:
Do naszej dyspozycji są przytulne i wygodne pokoje 2 oraz 3 osobowe, każdy z własna łazienką, które pozwolą wytchnąć od miejskiego zgiełku i cieszyć się niezmąconą ciszą. Dom jest przestronny, posiada klimatycznie urządzone pokoje a właściciele to młodzi sympatyczni ludzie.

POMOCE DO JOGI:
Do naszej dyspozycji jest klimatyczna sala do jogi z drewnianą podłogą. Zabierzcie własne maty, pasek lub dodatkowy sprzęt, jeśli macie. Jeśli nie posiadacie, napis do mnie, jaki sprzęt potrzebujesz.

PROWADZĄCA ROSELA CIKO: Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi. Praktykuję jogę od 2006r., od 2012 r. prowadzę zajęcia i warsztaty jogi.
Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam znaleźć równowagę pomiędzy ciałem, oddechem i umysłem. Zasady jogi są bardzo uniwersalne, ale opierają się na indywidualnym podejściu do ich stosowania. Dlatego podczas zajęć zawsze dużo uwagi zwracam na indywidualne predyspozycję każdej osoby, dostosowując pozycję do potrzeb i celów osób ćwiczących.
Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.
Więcej informacji na www.roselaciko.pl