Zapraszam na weekend z jogą w Kamieńczyku. Praktyka jogi, cisza, las, spokój oraz pyszne jedzenie – to wymarzony odpoczynek z jogą z dala od zgiełku miasta, blisko zieleni i przyrody.
Będziemy praktykować jogę i cieszyć się naszym ciałem, jego sprawnością i pięknem. Będziemy karmić zmysły – las, cisza, górskie powietrze i przepyszne jedzenie pani Magdy – prawdziwa uczta dla oczy, serca i brzucha.
Będziemy uspokoić myśli, otwierać serce i korzystać z radosnej energii wiosny w górach.

PLAN WARSZTATU
Zaczniemy w piątek 14-ego maja po południu (można przyjeżdżać od 15:00) i zakończymy w niedzielę 16-ego około godziny 13:00.

Piątek
18:00-19:00 sesja asan
19.00 kolacja

Sobota
8 – 8.30 pranajama i medytacja
9:00 -10:30 sesja asan
10.30 śniadanie
czas wolny
17:00-19:00 sesja asan
19:00 kolacja

Niedziela
8 – 8.30 pranajama i medytacja
9:00 -10:30 sesja asan
11:00 śniadanie

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?
– Dla każdego, kto chce pobyć blisko przyrody i praktykować pod okiem doświadczonej nauczycielki w pięknym miejscu otoczonym górami
– Dla początkujących, którzy chcą bezpiecznie rozpocząć praktykę jogi oraz dla dłużej praktykujących, którzy chcą uzupełnić i pogłębić swoją wiedzę z zakresu pracy z ciałem i umysłem
– Zapraszamy Was wraz z rodzinami, przyjaciółmi czy znajomymi (dla rodzin przewidziane zniżki).

Pod tymi linkami można zobaczyć kilka migawek z naszych poprzednich warsztatów w Kamieńczyku, jest to miejsce, do którego regularnie wracamy co roku: Wiosenny Warsztat Jogi oraz Jesienny Warsztat Jogi

CENA 600 zł obejmuje: zakwaterowanie w Siedlisku Ciszy (2 noclegi), pyszne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi.

Rezerwację można dokonać osobiście ze mną lub przesyłając maila na adres listydo@roselaciko.pl. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wys. 200 zł od osoby na rachunek:

Fundacja OTWARTA 43 1090 1665 0000 0001 3698 9630 z dopiskiem Kamieńczyk Maj21 Imię i Nazwisko

Pozostałą kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu. Warsztat odbędzie się jeśli zbierze się minimalna ilość uczestników.

ZAKWATEROWANIE
Czekają na nas przytulne i kameralne wnętrza. Noclegi są w 3 pokojach 2-osobowych, 1 pokoju 3-osobowym i 2 pokoje 4-osobowe, Do wspólnego użytku są 3 łazienki.

WYŻYWIENIE
Pyszne wegetariańskie posiłki przygotowane w oparciu o regionalne produkty i zapasy z własnej spiżarni pani Magdy. Woda w Siedlisku pochodzi ze źródła wybijającego z głębokości około 90 m pod ziemią.

MIEJSCE
Siedlisko Ciszy to wyjątkowe miejsce położone pośród gór w Kotlinie Kłodzkiej, w zabytkowej wsi Kamieńczyk. To agroturystyka otoczona dziką przyrodą, która sprzyja wyciszeniu, znajdziemy tu wybudowaną specjalnie na potrzeby zajęć jogi salę, nastrojową salę kominkowa z biblioteką oraz pyszną wegetariańską kuchnię domową. To doskonałe miejsce dla miłośników wycieczek górskich, pieszych i rowerowych. Okolice to masyw Śnieżnika, zabytkowe Międzygórze, Dolna Morawa oraz piękne jezioro w Pastvinach.
W razie pytań zapraszam do kontaktu +48 666 677 108

O MNIE

ROSELA CIKO Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi. Praktykuję jogę od 2006r., od 2012 r. prowadzę zajęcia i warsztaty jogi.
Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam znaleźć równowagę pomiędzy ciałem, oddechem i umysłem. Zasady jogi są bardzo uniwersalne, ale opierają się na indywidualnym podejściu do ich stosowania. Dlatego podczas zajęć zawsze dużo uwagi zwracam na indywidualne predyspozycję każdej osoby, dostosowując pozycję do potrzeb i celów osób ćwiczących.
Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.