Zapraszam na weekend z jogą do Siedliska Ciszy – uroczego, spokojnego miejsca tylko 2 godziny drogi od Wrocławia.

Siedlisko Ciszy to wyjątkowe miejsce położone pośród gór w Kotlinie Kłodzkiej, w zabytkowej wsi Kamieńczyk. To agroturystyka otoczona dziką przyrodą, która sprzyja wyciszeniu, znajdziemy tu wybudowaną specjalnie na potrzeby zajęć jogi salę, nastrojową salę kominkowa z biblioteką oraz pyszną wegetariańską kuchnię domową. To doskonałe miejsce dla miłośników wycieczek górskich, pieszych i rowerowych. Okolice to masyw Śnieżnika, zabytkowe Międzygórze, Dolna Morawa oraz piękne jezioro w Pastvinach.

Wiosenny Warsztat Jogi 26 – 28 kwietnia w Siedlisku Ciszy to doskonały czas na pogłębienie praktyki jogi, na pierwsze spotkanie z matą i aktywny wypoczynek z dala od zgiełku cywilizacji.

Będzie to praktyka skupiona wokół oczyszczenia organizmu, regeneracji po zimie i przebudzenia energii. Poprzez praktykę specjalnie dobranych pozycji jogi w bezpieczny i skuteczny sposób będziemy usprawniać układ trawienny i przemianę materii, poprawiać ukrwienie całego ciała, głęboko masując wewnętrzne organy.

Zakwaterowanie

Czekają na nas przytulne i kameralne wnętrza. Noclegi są w 3 pokojach 2-osobowych, 1 pokoju 3-osobowym i 2 pokoje 4-osobowe, Do wspólnego użytku są 3 łazienki.

Wyżywienie

Pyszne wegetariańskie posiłki przygotowane w oparciu o regionalne produkty i zapasy z własnej spiżarni pani Magdy. Woda w Siedlisku pochodzi ze źródła wybijającego z głębokości około 90 m pod ziemią.

Plan warsztatu

Zaczniemy w piątek 26 kwietnia po południu (możecie przyjeżdżać od 15:00) i zakończymy w niedzielę 28 kwietnia około godziny 15:00. Zajęcia jogi poprowadzi Rosela Ciko.

Piątek
18:00-19:00  sesja asan
19.00  kolacja

Sobota
9:00-11:00  sesja asan
11:00  śniadanie
czas wolny
16:00-18:00  sesja asan
18:00  kolacja

Niedziela
9:00-11:00  sesja asan
śniadanie

Koszt warsztatu

Koszt całego warsztatu to 460 zł/os.

Cena obejmuje: zakwaterowanie w Siedlisku Ciszy (2 noclegi), pyszne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi.

Na warsztacie może być maksymalnie 15 osób, więc prosimy się spieszyć.

Rezerwację można dokonać osobiście ze mną lub przesyłając maila na adres listydo@roselaciko.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłamy maila z potwierdzeniem rezerwacji i danymi do przelewu – wpłata zaliczki w wysokości 150 zł od osoby.

Pozostałą kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu. W przypadku rezygnacji po 15 kwietnia 2019 nie zwracamy wpłaconej zaliczki.

Warsztat odbędzie się jeśli zbierze się grupa minimum 5 osób.

W razie pytań zapraszam do kontaktu +48 666 677 108.

O mnie

Nazywam się Rosela Ciko, jestem certyfikowanym nauczycielem jogi. Praktykuję od 12 lat, od 7 lat prowadzę zajęcia i warsztaty jogi, indywidualnie oraz dla grup na różnych poziomach zaawansowania.

Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam zobaczyć, kim naprawdę jesteśmy.

Prowadząc zajęcia przyjaźnie i z zaangażowaniem pokazuję że joga jest dla wszystkich i każdy znajdzie coś dla siebie na zajęciach. Zasady jogi są bardzo uniwersalne, ale opierają się na indywidualnym podejściu do ich stosowania. Dlatego podczas zajęć zawsze dużo uwagi zwracam na indywidualne predyspozycję każdej osoby, dostosowując pozycję do potrzeb i celów osób ćwiczących.

Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.